SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ps3 11 loja ma të rejat
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '18
ID e produktit :
192868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Play satition 3 e ardh nga gjermani Sony esht ne gjendej të rregullt eshte pak I porduror me dy gjostik dhe lojat Jan fifa 18 pse 18 gta 5 pes 2018 ultimate ww2k17 call of duty black ops 3 call of duty black ops 2 NB2k17 battfieled hardline fifa Street far cry 4 bej ndrrime me Sony 4 ose diqka tjeter me të na shkruni ne Facebook albonit h halabaku ose Instagram albonit.h follow

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albonit
Gjilan
044423230
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »