SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Elektro Morot per Frenin të dorës (Ruçno) Passat-Audi
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '18
ID e produktit :
192917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli i automjeteve:
VW CC 2011
VW Tiguan 2007
VW Sharan 2010
VW Passat B6 2005
VW Passat B7 2010
VW Passat CC 2008-2012
Numri i Pjesës: 3C0 998 281 B .

elektro motori i frenave te dores janë të rij i kan nga 6dhe 12 dhembë si ne figurat e me poshteme.
Informata rreth publikuesit
Lugina
Prishtinë
+381637584819
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »