SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cisterna 700 - 1000 litershe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '13
ID e produktit :
19297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten cisternat 700 dhe 1000 litershe per nevoja te ndryshme. Qmimi sipas marreveshjes. Na kontaktoni ne nr. 044-117-776
Informata rreth publikuesit
Rrahmon
Lipjan
044117776
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »