SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maqin Antike.shum lirrr!!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
ID e produktit :
192982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes maqinen qepse Antike, e vjeter ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore, shiko fotot.
Firma "Usha" made in India, origjinale me vule ,punim dore dhe shum praktike per koleksionim, per restaurante etj.
Per me shum Info: +386 49 230 877(viber)
Informata rreth publikuesit
Vali
Pejë
+38649230877
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »