SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Biçikleta “Spinning” KETTLER
Çmimi :
€99.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '18
ID e produktit :
192998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Spinning Bike te brendit KETTLER. Paisja eshte e perdorur dhe eshte paisje shtepiake. Eshte ne gjendje te mire. Per me shume info, kontakt ne viber: +38344111511

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sharr
Pristina
044 111 511
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »