SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krevat dypjesesh
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '18
ID e produktit :
193078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh krevatet dy pjesesh se bashku em jogi(comodita ) , krevatet jane ne gjendje shume te mire , mund te perdoren te bashkuar dy kate si dhe te ndare . Per me shume informata na kontaktoni ne numrin 044759000 i njejti numer edhe ne viber .Cmimi sipas marreveshjes nese mirren te dy krevatet oferta eshte me e mire
Informata rreth publikuesit
Bujare
Prishtinë
044759000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »