SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCDES BENZ BALLKAN
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '18
ID e produktit :
193103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RISI RISI SERVISI SPECIALIZUAR MERCEDES BENZ BALLKAN EDHE NE PRISHTIIN SERVISI
MERCEDES BENZ BALLKAN ESHT HAPUR EDHE NE PRISHTIN AFER XHAMIAS E LLAPITME
STAF TE SPECIALIZUR
BEN SERVISIMIN A AUTOMJETEV RIPARIMIN E TE GJITH AUTOMJETEVE NDRUSVE
AUTOMATIK
REGLLAZHEN MBUSHJEN E KILMAV BALLANSIM E GOMAV NDRIM E GOMAV DHE GJITHA
SENDET QE JAN TE NEVOJSHME PER AUTOMJETIN TUJA NA KNTAKTONI NE KETA
NUMRA TE TELEFONI
049 774 250 DHE 046 171 270
NE JU MIR PRESIM PER QDO INFORMAT PER AUTOMJETIT TUAJ

MERCEDES BENZ BALLKAN NE PRISHTIN AFER XHAMIS SE LLAPIT
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »