SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOLER PROFESIONISTË 0.50 M²
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '14
ID e produktit :
19318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MOLER PROFESIONISTË ME QMIM SUPER TË LIR VETËM 0.50 m² ME NGJYR TË BARDH . NDERSA ME NGJYRA TJERA ME MARRVESHJE GJINDEMI NË PRISHTINË KEMI PËRVOJ PUNE PO ASHTU VLEN TË CEKËT SE NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TË SANITARIS NA KONTAKTONI DHE DO BINDENI NË SHËRBIMET TONA JU MIRPRESIM
Informata rreth publikuesit
MOLER
Prishtinë
044 878728
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »