SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet traktori imt 539
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '18
ID e produktit :
193222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet traktori fergusan viti 1984 - 539 - me prokolic, prokolica osht e beogradit . traktori nuk esht i hapur ne maqine kurr. posedon goma te mira dhe eshte ne gjendje te rregullt teknike . ka fuqi te hatashme, dhe e ka kuken automatike .qmimi 4000. Traktori gjendet n kastriot-obiliq 10 minuta larg Prishtines

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qendrim
Prishtinë
+38345253875
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »