SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vila - shtepi ne shitje ne Brezovice
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
ID e produktit :
193234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia (Vikendica) gjendet ne Brezovice e shtrire ne nje hapsire prej 4.3ari. Shtepia ka siperfaqe prej 190m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe terase. Shtepia(Vikendica) shitet me cmim prej 130.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Brezovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »