SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vaze antike
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '13
ID e produktit :
19326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes vaze antike dekoruse me nji sasi te vogel e limituar unikate
te punuara nga bakri,plastika ,gur mermeri,si dhe pompa thithse e ujit dhe drit per vaze me dekor te bukur . prishtin shif ne fopto
Informata rreth publikuesit
fetah
Prishtinë
049 177 232
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »