SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rent a Car Dardania OPEL ZAFIRA VITI 2009 DIZEL 1.9 TDI 7 ULSE
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator
ID e produktit :
193351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rent a Car Dardania OPEL ZAFIRA VITI 2009 DIZEL 1.9 TDI 7 ULSE
Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel dhe viber

045880888 +38345880888

RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

045880888 +38345880888
Informata rreth publikuesit
Rent A Car Dardania
Prishtinë
+37744269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »