SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IDEAL® KAMINA- JU OFROJMË ÇMIMET MË TË MIRA NË TREG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '19
ID e produktit :
193384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tek IDEAL® jemi të bindur se Kamina(Oxhaku) është një pikë e rendësishme e shtëpisë suaj, prandaj funksionaliteti dhe siguria janë të garantuara dhe të çertifikuara sipas standarteve strikte Europiane.


*** Të certifikuar me kualitet superior me standarte europiane EN 13229 - CE certification***

Adresa :
** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj
Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)
+38643/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »