SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GHOST SONA 2 2015
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
ID e produktit :
193404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bicikleta GHOST SONA 2✅
-eshte ne gjendje perfekte e ruajtur dhe shum emirmbajtur:
-Viti i prodhimit (2015)
-Made in Germany
-Lloji i kornizes (Hardtail)
-Materiali i kornizes(Alumin)
-Shpejtsit 24speed
-Lloji i zingjireve 42-34-24
-Vollon 100mm
-Goma 26(MTB)
-Ndruesit e shpejtesive (TourneyTx shimano)
-Frenat(shimano mech)
-Armotizeri-SR-SUNTOUR XCT-100
-disc BR-M375 160mm
-Automati i 1 - Shimano FD-TX50
-Automati i pasem-Shimano Altus
-Cassette Shimano CS-HG200-12-32
-bandash Alex TD 26Disc
✅ÇMIMI 350€✅
☑️I diskutueshem☑️
Kontakt +38345240426Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edin
Pristina
044171
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »