SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
INSTRUMENTE (APARATE ) PER NIVELIZIM PRODHIM GJERMAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '14
ID e produktit :
19343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INSTRUMENTE PER NIVELIZIM PRODHIM GJERMAN(TE PA PERDORURA);
TOPCON RL - H3C ME LLASER HORIZONTAL ME KAM DHE ME LAT .
RUL METER (QE MAT DUKE ECUR ME TA ).
GJINDEMI NE LUMBARDH ( SALLAGRAZHD ) THERAND (SUHAREK).
PER INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFON +37744390126 OSE +38649390126
Informata rreth publikuesit
instrument
Prishtinë
044019000
Therandë(Suharekë) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »