SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap zerim per konferenca manifestime muzike etj
Çmimi :
€49.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '18
ID e produktit :
193494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap zerimin me qira, i pershtatshem per konferenca, manifestime, dita te shkolles, festa neper qerdhe femijesh, muzike live etj. Zerimi perbehet prej: 2 Satelitave me gjithe kembe Sllevit Sony Miksetes Peavy me 6 hyrje 2 mikrofonave Sure me kabell dhe me mbajtese te mikrofonave 1 mbajtese te partiturave, teksteve Transporti dhe montimi brenda territorit te Prishtines, falas, jashte Prishtines + 10 Euro.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044550111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »