SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mili
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '14
ID e produktit :
19369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Company MILI
1. Bejm bartjen e inventarit te banesave shtepive lokaleve etj
2. Bejm dhe montimin dhe demontimin e mobilev si dhe mbeshtjelljen dhe paketimin.
3. Bejm pastrimin e objekte banesore dhe afariste te sapo ndertuara me staf profesional per pastrim.Per pastrime te perditshme dhe te koh pas kohe.
Bejm pastrimin edhe te banesav zyrev apo shtepiav Gjith ashtu bejm edhe pastrimin e dritarev te lokalev (13) m lartesi.
-Bejm pastrimin e tepihave 1€ m2 transporti gratis kthimi per 24h
4. Renovime Moler
Glet Knauf Pllaka etj.

044 162 228 viber
049 321 805 viber
Informata rreth publikuesit
MILI
Prishtinë
044162228
DODONA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »