SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaxy tab 2 7.0(shitet urgjent)
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '13
ID e produktit :
19375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
samsung galaxy tab 2 7.0 inq
dual core procesor 1 GHZ
i gb ram
8 gb memorje me mundesi te rrijtes permes microSD
2 camera e pasme 3.0 MP dhe frontale VGA
Android Jeally Bean 4.1.1
eshte ne gjendje perfekte
bateri shume te mrie varesisht per qka e perdorni
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
045290950
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »