SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Macbook proo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
ID e produktit :
194000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Behet fjal per model a1502 mid 2014 shume pak i perdorur, ne gjendje thuaj se te re.. kam edhe ipad air 2 64gb 2 cop si dhe lenovo tablet te ri..Vijn ne KS ne korrik me se largeti ..Per me shume shkruani ne Viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
cari
Prishtinë
+377 44 641 835
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »