SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KANTERICA BRANDT OPTIMAT KD 68
Çmimi :
€7,499.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill
ID e produktit :
194031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania
Eshte ne gjendje shum te rregullt pune dhe ka shum pak ore te kaluara.
Numri kontaktues 049 122 565
Viber +383 49 122 565
Informata rreth publikuesit
Bani
Peja
049 122 565
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »