SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kampshtëpizë
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '18
ID e produktit :
194208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kampshtepiza verore. Kjo permban nje dhome te fjetjes me shtrat te integruar per dy persona, dhe nje koridor. Eshte ne gjendje shume te mire.
Informata rreth publikuesit
Isuf
Prishtinë
37744 133 164
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »