SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RILOKIMI - Moving Company
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
ID e produktit :
19432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RILOKIMI është ndërmarrja e parë private e cila ofron shërbime profesionale për zhvendosjen dhe transportin e inventarit te objekteve afariste dhe apartamenteve. Rilokimi ofron shërbime të zhvendosjes në nivel lokal. Ne kemi staf të përhershëm me përvojë të gjatë, të përbërë nga njerëz të rinj dhe të aftë. Ne ofrojmë çmime të favorshme, punën e shpejt dhe profesionale.
Tel :
+377 44 333 777
+386 49 333 777
www.rilokimi.com 
Informata rreth publikuesit
Rilokimi
Prishtinë
049-044 333777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »