SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Foto ne kristal, te vetmit ne regjion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '18
ID e produktit :
194340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DHURAT E PAHARRUESHME!
Foto ne kristal gravohet me laser ne mesin e kristalit, pa qene nevoja te prehet ose te ngjitet foto, ajo behet me laser dhe jemi te vetmit ne Kosove dhe Shqiperi qe nga viti 2006, dhe kemi vendosur qe te japim disa qmime promocionale!
Mund te punohet foto, ndonje shkrim ose qfaredo qe ju nevojitet thjesht na thuani.
Keni mundesi dhe te porositni ndriqus ekstra +12euro...

TRANSPORTI OFROHET GRATIS!
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »