SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hulaqa me rryme dhe me muzik
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
ID e produktit :
194427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hulaqen me rryme dhe me bateri. Po ashtu ka funkcione te muzikes e cilla ka muzik relaxuese per beben tuaj. Te gjitha pjest i.ka ne funkcion.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Yildiray
045198427
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »