SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PixelPRO | Manfrotto 504HD + 546B | MADE IN ITALY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '19
ID e produktit :
194593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

www.facebook.com/pixelpro038 

- PERKRAHE PESHE DERI 7.5KG
- BAZEN E RUMBULLAKET 75MM
- KEMBE SHUME TE FORTA ALUMINI ME ZGJERUES
- SISTEM PER BALANCIM 4 NIVELE
- NIVELIZUESIN ME DRITE
- ME CANTE GORE-TEX
- FATURE + GARANCION
- MADE IN ITALY
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »