SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Thomus Full Suspension
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
ID e produktit :
194602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Thomus
Full suspension
Amortizerin para dhe mbrapa me bllokad me ajër
Pjesët t'gjitha Shimano
3x9 shpejtsi
Shum pak e perdorur
Viber : +383 45 685 042
Facebook : Besjani Bike
Informata rreth publikuesit
Besjani
Gjilan
+38345685042
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »