SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BËJI DHURAT FËMIS TUAJ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
ID e produktit :
194613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bleni online rruza me shkronja me figura te bukura per femijen tuaj,si mbajtese per cucull per femijë,qafore ose rreth dore w shumëqka tjeter per femje,gjësende shume te bukura,lire dhe mire per nje dhurat te ia besh dikujt mundeni te i shihni ne facebook : - blej online baby shop dhe ne instagram blej online baby shop, si dhe ne nr te telefonit +38949422332 si dhe ne viber ne kete nr +38649488886. MA LIRĒ VEQ LODHESH JU MIRÈPRESIM

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mebatex
Prishtinë
049422332
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »