SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMT 539 me rimorkio dhe mjetët bujqësore
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
ID e produktit :
194620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet IMT 539 me rimorkio dhe mjetë bujqësore( pllugj,vllaq,makina per mbjellen e grunit,shperndarsja e plehrav kimike,kos nje krah). Ne gjendje te rregullt pune,shiten komplet. Gjithashtu posedoj dokumentat.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elvis
Deçan
+38344634260
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »