SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet biciklete Merida 29'' L
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
ID e produktit :
194642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Merida Big Nine 20Madhesia e rrotave 29''Madhesia e trupit LAmortizeri me bllokadePjeset ShimanoFrenimi diskat me vajShpejtesi 24Ekstra: bateri ndriquese me mbushes para dhe mbrapa, sinjalizues, pomp , kembe mbajtese original merida, silikon per ulese, dorza dy pale.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Laurat
Prishtinë
+38345777858
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »