SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MacBook Pro (13-inch, Core i5) Touch Bar, Touch ID
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor
ID e produktit :
194646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MacBook Pro (13-inch, 2016, Four Thunderbolt 3 Ports)
Space Gray & Touch Bar with integrated Touch ID sensor
Processor
2.9GHz dual-core Intel Core i5, Turbo Boost up to 3.3GHz, with 4MB shared L3 cache
Memory
8GB of 2133MHz LPDDR3 onboard memory
Storage
256GB PCIe-based onboard SSD1
Graphics
intel Iris Graphics 550 1536 MB.

Macbook-u osht shum i rujtun pa asnje gervishje thujse i ri ka vetem 148 cikle dhe nuk osht Refurbished
Informata rreth publikuesit
valon
Besianë
049497711
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »