SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blackberry curve 3920
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '13
ID e produktit :
19486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blackberry curve 3920 esht i perdorur po shum i mir punon mir dhe i bejn te gjitha si whatccap viber facebbok ka nje kamer te paster dhe blic te mir
Ju lutem kush esht i interesuar te me lajmroj ne tel 049 166 344
Informata rreth publikuesit
vali
Gjakovë
049 166 344
Gjakov [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »