SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ps3 ne shitje
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '18
ID e produktit :
194861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ka 500 gb 5cd need for speed most wanted fifa 12 spor championship 1dhe2 edhe movie fittnes i ka 1 kontroller edhe 2 kontrollera per me lu qito 3 lojat e fundit edhe 1 kamer e cila ka vet mikrofonin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Olti
+38345222202
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »