SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bateri per automjete dhe invertore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '14
ID e produktit :
19494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bateri per automjete dhe invertore te te gjitha llojeve.
Zbritje e madhe per baterite per invertore 12 V - 200 Ah.
Informata rreth publikuesit
KO-BAT SHPK
Prishtinë
038246131
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »