SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje Kreveta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '18
ID e produktit :
194954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Kolltuqet Lekurë origjinale te blera prej firmes SIMPO 3000 €, janë pak te perdorura te reja në gjendje shumë të mira. 2 kolltuk tresh, 1 kolltuk 2, 2 kolltuk tek d.m.th 2+3sha 1+2sh dhe 2+1sha Çmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Psal
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »