SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Perkthyes
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '18
ID e produktit :
194955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme perkthime te teksteve, dokumenteve nga gjuha angleze ne gjuhen shqipe, si dhe nga gjuha shqipe ne ate angleze.
Perkthimet behen ne menyre profesionale dhe te vulosura me vule gjyqesore.
Informata rreth publikuesit
Rrahmani
Prishtinë
045370703
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »