SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Instalim i UJIT dhe Ngjes PLLAKA
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
ID e produktit :
195045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bej ngjitjen e qeramikave ose pllakave si dhe instalim te ujit me pune mahnitse dhe me pergjegjsi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leutrim
044 285 757
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »