SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KosVision Alarme të sigurisë, kamera, alarme zjarri...
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '18
ID e produktit :
195054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KosVision ju mirëpret.
Bëjmë shitjen, montimin dhe instalimin e sistemeve të sigurisë dhe komunikimit si:

Kamera (IP kamera dhe analoge),
Alarm ndaj zjarrit,
Alarm ndaj vjedhjes,
Interfoni dhe videofoni,
Kontrolli i qasjes (Access control),
Kontrolli i orarit të punës (Time attendance),
Shtrirjen dhe konfigurimin e rrjeteve,

Ofrojmë 1 vit garancion në paisje.
Na kontaktoni:
049 317 110 Viber
044 447 885 Viber

____________________
Telefon Telefona samsung iPhone LG huawei lap top pc kompjuter alarm kamer kamerë kamere kamerën kamera. Verurë vetura mercedes benz bmw x5 passat volvo rrymë elektrikë.Postuar nëpërmjet celularit. gjakove peje prishtine vushtrri mitrovice ferizaj kamenice professional alarm besa security delta force
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044 447 885 / 049 273 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »