SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ngrohje qendrore shitje instalim Servisim
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '18
ID e produktit :
195086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Termo System me seli në Prishtinë, te xhamia e llapit, dhe veprimtari në tërë Kosovën ofron:

- Instalim të ngrohjes qendrore
- Shitje të materialit për ngrohje qendrore
- Servisim të ngrohjes qendrore

044 447 885 +37744447885. VIBER
049 273 117 +38649273117 WhatsApp


______________________________________
Fjal te ngjashme:
Nxemje qendrore ujë rrymë elektrikë inxhinjer arkitekt termo kotla kotlla kalda kallda stufa shporet shporeta te nxemjes fasad mallter mjeshter izolime dekore dekorPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044 447 885 / 049 273 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »