SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makineri per ambalazha te vezve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
ID e produktit :
195107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makineri per ambalazha te vezve makineria eshte e perdorur por funksionon mir per mirmbajtje si dhe montim cmontim kujdesemi ne per cdo informat shtese na kontaktoni ne viber ‭+389 70893951‬ ose ne 045951748 Makineria gjindet ne PreshevePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nesto 2000
Prishtinë
045951748
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »