SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 3
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '18
ID e produktit :
195161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sony 3 ne gjendje te rregullt . Sony vjen me 9 CD dhe 2 joysticka .
NBA 2K16
FIFA 14
Battelfield 3
Black ops 2
Black ops 3
Modern Warfare 2
Modern Warfare 3
Call of duty 3
Gran Turismo 5Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genis
Pejë
38349465451
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »