SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ps4 Slim Limited Edition 1TB
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
ID e produktit :
195298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ps4 slim Gran turismo limited edition, i paperdorun, me garancion 1 vjeqar. Me ps4 vjen edhe ni joystick (kontroller) dhe 12 lojra ne HDD
Lojrat jane si:
Got of war,Gta V Call of duty WWII, Uncharted IV, Far Cry V, Ghost Recon Wildlands, UFC III, Fifa 18, Nba 18, The Last Of Us Remastered edition, Rise of the tomb raider. etj
Informata rreth publikuesit
Xroom
Prishtinë
+38649740053
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »