SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamera dhe Alarme
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
ID e produktit :
195391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
StarTechKamera Sigurie te modeleve te ndryshme te brendit boteror Dahua si:1.0 MB 2.0 MB 3.0 MB 3.5 MB 4.0 MB dhe te tjera.Te gjitha me nje sistem te avancuar sigurie, per dyqanin tuaj dhe shtepite tuaja.➡️Sistemin e video kamerave DAHUA dhe brendeve te tjera.➡️Sistemin e Alarmit kunder vjedhjes ( Wireles&Kabell ).➡️ Sistemin e Alarmit kunder zjarrit.➡️ Sistemin e GSM dhe GPRS-se per alarme.➡️ Sistemin e Kontrollit ACC.➡️ Sistemin e Videofonise dhe interfonise. Tel - Viber: 049:636-695 044/476-104

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
PA
049/636-695
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »