SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojme shërbime per voip për sistem call center
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '18
ID e produktit :
195417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme shërbime per voip për sistem call center, ju mund:
Te beni shtim të userave pa limit të përcjellni
Të gjitha thirrjet që bëhen nga agjentet të konfiguroni qdo lloj nr ne voip cilit do shtet, inqizim i bisedave etj

Qmime të lira ne të gjithë operatoret Fix dhe Mobil ne të gjitha shtetet ne botë
Kontakti:
+383 49 643 647 (viber)

call.center.voip.phone.call.tel.telefon.operator
Informata rreth publikuesit
elegantpage
Prishtinë
049643647
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »