SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GJENERATOR DIESEL SUPERSILENT GENPOWER
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
ID e produktit :
195498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PREJ TANI EDHE NE KOSOVE MUND TE GJENDET BRENDI I NJOHUR BOTEROR I GJENERATOREVE GENPOWER ME SIPERFAQE TE FABRIKES PREJ 216000 m2 PREZENT NE 130 SHTETE TE BOTES MADE IN TURKEY I CILESISE SE LARTE , I CERTIFIKUAR ME CE , ISO , TUV , OHSAS , TSE , TS EN .
TE GJITHA LLOJET E GJENERATOREVE JANE TE TESTUAR ME ATEST TE FUQISE REALE , DHE ZHURMES SUPER SILENT 75 LWA Db .

GJENERATORET E FUQIVE QE I POSEDOJME JANE : 25 KVA , 38 KVA . 55 KVA , 75 KVA , 110 KVA , 170 KVA , 220 KVA , 300 KVA , 400 KVA
TE GJITHE GJENERATORET GJINDEN NE STOK ME GARANCION 2 VJEQAR , POSEDOJME GJITHASHTU EDHE SERVISIN E AUTORIZUAR SI DHE TE GJITHA PJESET E KEMBIMIT .
ADRESA : MAGJISTRALJA PRISHTINE - PEJE , SLLATINE AFER RRETHRROTULLIMIT TE AEROPORTIT
Informata rreth publikuesit
CONTANTI GENERATORS SH.P.K
Fushë Kosovë
044544010
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »