SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FALLOUT 4 (PS4)
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
ID e produktit :
195501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fallout 4 është një lojë e tipit RPG nga Bethesda Game Studios. Është instalacioni i pestë i madh në serinë Fallout dhe u lansua në mbarë botën më 10 nëntor 2015.
Karakteristika të reja të serisë përfshijnë aftësinë për të zhvilluar dhe menaxhuar vendbanimet dhe një sistem të gjerë materialesh ku materialet e gjetura nga mjedisi mund të përdoren për të ndrequr armë dhe eksplozivë, për të përmirësuar armët dhe veshjet (armour) dhe për të ndërtuar, furnizuar dhe përmirësuar vendbanimet.
Loja ofron gamë të gjerë veprimesh, lokacionesh dhe një eksperiencë të paharrueshme për atë që e luan.
Informata rreth publikuesit
YardSale
Prishtinë
+38344309991
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »