SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orë Apple Watch
Çmimi :
€149.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '18
ID e produktit :
195514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes orën e mençur APPLE WATCH series 1, 38mm. Ora është në gjendje shumë të mirë teknike dhe fizike. Është modeli sport, me rrip të gomës, ngjyrë zezë (shih fotot). Gjithashtu, i kam edhe mbushësin origjinal dhe kutinë e saj. Për më shumë info, kontakt viber: +38344111511Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sharr
Pristina
044 111 511
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »