SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
** Kamin Dekorativ i kompletuar nga IDEAL® **
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '19
ID e produktit :
195548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale, për këtë muaj.

** Kamin Dekorativ i kompletuar nga IDEAL® **

Tani per vetem 1890euro.

**.Kamina 16kW, (me xham vetpastrues)
Materiali: 100% Gus ( Gize )

**.Montimi deri ne rrjet dhe lepak

** 10 VITE GARANCION **

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj
Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)
+38343/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »