SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qilim i vjeter 50 vjeqar,
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '14
ID e produktit :
19558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qilimi eshte i paperdorur dhe i ruajtur me kujdese. Eshte i punuar para 50 viteve 100% nga leshi i paster.
Dimensionet e ti jane : 3.5m x 2.5m

Kontakti : 044628568
Informata rreth publikuesit
Adnan
Podujevë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »