SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhom per sallon ose edhe gjumi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '18
ID e produktit :
195611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobilet te reja shum pak te perdorura,komda dhe krevati qe mund te perdoret edhe per fjetje.
Mndet te shiten edhe ndaras.

Kontaktoni ne nr. 044148645

Qmimi:300 euro
Informata rreth publikuesit
Oltian
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »