SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
** Kamin Elektrik me dekor nga IDEAL® **
Çmimi :
€399.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '19
ID e produktit :
195737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale, për këtë muaj.

** Kamin Elektrik me dekor nga IDEAL® **

Tani per vetem 399euro.

Kamina Elektrike jep bukurinë e një oxhaku pa tymë dhe erë, Posedon 2 sisteme të ngrohjes ( te lartë dhe të ulët ) dhe mund të ngrohë nje hapsirë deri në 15m2, Gjithashtu flaka mund të përdoret edhe pa funksion te ngrohjes.

Efekti real i flakës

Teknologjia LED e kursimit të energjisë
Konsumi i energjisë prej 15 vat (pa ngrohje)

Ngrohje : 750W / 1500W
Termostati digjital menaxhon temperaturën e dhomës tuaj në mes 17 ° C - 27 ° C.
Punon me dhe pa ngrohje, efektin e flakës veçmas nga sobë për të operuar
Mbrojtje nga mbinxehja

** 12 MUAJ GARANCION **

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj
Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)
+38343/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »